Показники лічильників

Оголошення

Нормативи питного водопостачання розробленні у відповідності до Закону України «Про житлово - комунальні послуги»

Читати далі »Шановні громадяни! Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг.

Читати далі »
    

    

    

    

    


Шановні жителі міста

На численні звернення жителів міста Волочиська, абонентів комунального підприємства ВКГ “Джерело” з приводу підвищення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення вносимо роз’яснення.

Із впровадженням цілого ряду заходів у 2012 році по зменшенню та раціональному використанню енергоресурсів та енергозберігаючих сучасних технологій, своєчасної ліквідації аварійних ситуацій, підприємство із діючим сьогодні тарифом на послуги водопостачання та водовідведення не в змозі наздогнати постійний стрімкий зріст цін на енергоносії , паливно – мастильні матеріали, метал, труби, запірну арматуру, насосне обладнання, автозапчастини та значне збільшення мінімальної заробітної плати ( відповідно до законодавства України). Сьогодні тарифом відшкодовується тільки 90 % від фактичних витрат.

В діючому та затвердженому 22 грудня 2011 року тарифі середня вартість електричної енергії складала : 0,92938 грн., середня вартість електричної енергії на 01 листопада 2012 року становить : 1,052 грн.

Мінімальна заробітна плата, передбачена проектом Закону України “ Про Державний бюджет на 2013 рік “ збільшилась з 1189 грн. до 1194 грн.

Для того, щоб забезпечити підприємство платоспроможним – по податкам, енергоносіям, відповідною до законодавства України заробітною платою і нарахуванням на заробітну плату, підприємство змушено відкоригувати діючий тариф по цих складових витратах собівартості послуг:

- електричній енергії;

- заробітній платі та нарахуваннями на заробітну плату.

Всі інші складові собівартості послуг: амортизація, паливно – мастильні матеріали, податкові зобов’язання залишились на тому ж рівні, хоча їх вартість значно зросла за період 2009 – 2013 рр.

Просимо Вас всіх з розумінням віднестись до коригування тарифу до рівня економічно обґрунтованих по двох складових витрат, якщо і надалі бажаєте завжди, цілодобово залишатись із водою та водовідведенням.

Адміністрація Волочиського КП ВКГ “Джерело”

 

Пошук на сайті
Погода у Волочиську 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Слайд-шоу
Завантажте Flash Player для перегляду слайдшоу.

  

   каталог сайтів

   Проверка сайта Яндекс цитирования