Показники лічильників

Оголошення

Нормативи питного водопостачання розробленні у відповідності до Закону України «Про житлово - комунальні послуги»

Читати далі »Шановні громадяни! Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг.

Читати далі »
    

    

    

    

    


Оголошення

                     

Про нарахування за полив садів, присадибних ділянок, городів  тощо

За даними  ВКП ВКГ «Джерело» споживання води у літній період значно  збільшується, проте відповідного збільшення фінансових надходжень за реалізовану воду підприємство не  отримує. Це пов’язано з тим, що частина власників приватного сектору, які не мають лічильників, збільшуючи споживання води,  зокрема для поливу присадибних ділянок, сплачують не за фактичне її використання, а за середньою нормою.  Недоотримання значних коштів лягає на плечі підприємства неприпустимими втратами, які погіршують і без того нелегкий фінансовий стан підприємства, наносить шкоду громаді міста.
Тому з настанням літньо-польових робіт – з травня місяця – абонентам приватного сектору, у яких відсутні лічильники обліку води, ВКП ВКГ «Джерело» проводить нарахування плати за полив садів, присадибних ділянок, городів та теплиць, миття машин тощо.
Нарахування плати відбувається згідно з Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України від 27.06.2008 року № 190, будівельних норм і правил та згідно довідки Тернопільського обласного центру гідрометеорології від 01.07.2014 р.№36.02/03/184

за даними спостережень гідрологічного поста Волочиськ Хмельницької області опадів (мм) за червень 2014 р. в порівнянні з кліматичною нормою подається

                                        Червень  2014 року

1 декада

2 декада

3 декада

За місяць

Кількість опадів, мм і в %% до норми:

мм

%

мм

%

мм

%

мм

%

14

56

4

13

4

17

22

27

Водоканал рекомендує жителям приватного сектора встановлювати прилади обліку і сплачувати лише за фактично спожиту холодну воду. Як на додатковий вид водокористування пільги на полив не розповсюджуються.
У разі зміни благоустрою у присадибній ділянці (кількості мешканців, розміру поливної площі, площі теплиць, придбання або відчуження автомобіля тощо) споживачі зобов’язані у місячний термін з’явитися до водоканалу для звірки та перерахунку кількості спожитої води.

 

Пошук на сайті
Погода у Волочиську 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Слайд-шоу
Завантажте Flash Player для перегляду слайдшоу.

  

   каталог сайтів

   Проверка сайта Яндекс цитирования