Показники лічильників

Оголошення

Нормативи питного водопостачання розробленні у відповідності до Закону України «Про житлово - комунальні послуги»

Читати далі »Шановні громадяни! Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг.

Читати далі »
    

    

    

    

    


Що чекає абонента, котрий відмовився повірити лічильник

Спільним Наказом Держспоживстандарту України, Міністерства промислової політики та Державного комітету з питань житлово-комунального господарства № 141/212/91 від 15.06.2005 року для всіх типів лічильників води до 2005 року був встановлений міжповірковий інтервал 3 роки. Науково технічна комісія Держспоживстандарту Протокол № 2 від 30.05.2005 року за результатами прискорених випробувань змінила міжповірочний інтервал до 4 років.

Лічильники, що не пройшли чергову повірку, ремонт, калібрування не можуть служити засобами обліку у проведенні розрахунку за надані послуги по водопостачанню та водовідведенню згідно «Закону України про метрологію та метрологічну діяльність» та «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», затверджених Наказом Мінжитлокомунгоспу 27.06.2008 № 190.

Якщо абонент ВКП ВКГ «Джерело» отримав попередження про те, що у лічильнику, встановленому його квартирі минув термін чергової повірки, то абоненту необхідно провести повірку лічильника обліку води у встановлений в попереджені термін

У випадку не проведення повірки лічильника води понад 1 місяць облік спожитої води буде визначатися за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2 м/сек та дією її повним перерізом до дня встановлення повіреного засобу обліку води п. 3.3, 5.14. вказаних вище «Правил».

Труба вводу діаметром 15 мм. при швидкості руху води в ній 2 м/сек пропускає 1,26 м.куб/год. =30,24 м.куб/добу =907м.куб./1 місяць = 6 259,68 грн.

п. 5.15 «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України» вимагає проведення повірки, ремонт, обслуговування засобів обліку води, що належить споживачу за їх рахунок.

У випадку несплати нарахованого боргу ВКП ВКГ «Джерело» буде змушене припинити подачу води у квартиру без додаткового попередження.

Монтаж, демонтаж, транспортування та повірка лічильника здійснюється за кошти ВКП ВКГ «Джерело».

 

Пошук на сайті
Погода у Волочиську 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Слайд-шоу
Завантажте Flash Player для перегляду слайдшоу.

  

   каталог сайтів

   Проверка сайта Яндекс цитирования