Показники лічильників

Оголошення

Нормативи питного водопостачання розробленні у відповідності до Закону України «Про житлово - комунальні послуги»

Читати далі »Шановні громадяни! Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг.

Читати далі »
    

    

    

    

    


Порядок приєднання абонентів до системи централізованого водовідведення

1. Каналізуванню підлягають усі об'єкти, обладнані внутрішнім водопроводом. Об'єкти, що приєднуються до централізованої системи водовідведення мають бути каналізовані повністю, часткова їх каналізація забороняється.

Кожний об'єкт має бути приєднаний до централізованої системи водовідведення окремим випуском з обов'язковим спорудженням контрольного колодязя. ВКП ВКГ «Джерело» має право вимагати від промислових підприємств влаштування роздільних випусків госппобутових і виробничих стічних вод. Контрольний колодязь повинен перебувати за межами території підприємства, а його конкретне місцезнаходження узгоджується з ВКП ВКГ «Джерело». В окремих випадках при наявності декількох випусків ВКП ВКГ «Джерело» може запропонувати підприємству об'єднати їх в один випуск.

2. Підключення нових абонентів до централізованої системи водовідведення дозволяється тільки при наявності проектів, розроблених і узгоджених згідно з нормами проектування.

3. Підприємства для вирішення питання про підключення до централізованої системи водовідведення подають до ВКП ВКГ «Джерело» письмовий запит та опитувальний листок із зазначенням середнього та максимального добового об'єму стічних вод, а також максимальної годинної витрати і графіка скидання стічних вод.

До запиту додаються:

- рішення місцевих органів виконавчої влади про відведення ділянки;

- ситуаційний план ділянки в масштабі не менш як 1:2000 з горизонталями;

- характеристика якості стічних вод, що скидаються до міської каналізації.

4. ВКП ВКГ «Джерело» у 10 денний термін приймає рішення про можливість приєднання об'єкта до централізованої системи водовідведення і зазначає умови приєднання (будівництво або реконструкція локальних очисних споруд, місце, необхідні роботи щодо переоблаштування дільниці мережі або будівництва додаткових мереж і споруд, участь на паях у будівництві споруд каналізації тощо).

5. Проект приєднання об'єкта до централізованої системи водовідведення, що подається у ВКП ВКГ «Джерело» на узгодження, повинен мати:

а) копію відповідної частини плану населеного пункту в масштабі не менш як 1:2000 з горизонталями;

б) план об'єктів у масштабі не менш як 1:500 з нанесенням усіх підземних споруд, а також запроектованих каналізаційних ліній та пристроїв із зазначенням глибини їх закладання, узгоджених з відділом підземних споруд (управління головного архітектора);

в) профілі запроектованих каналізаційних ліній у масштабі по вертикалі 1:100 та по горизонталі від 1:100 до 1:500 з нанесенням гідрогеології, діаметрів труб, позначок поверхні землі та закладання труб як запроектованих, так і існуючих, місць та позначок перетинів з підземними спорудами із зазначенням їх діаметрів та геодезичних позначок найнижчих точок об'єктів;

г) робочі креслення спеціальних каналізаційних пристроїв та споруд (пісковловлювачі, жиро-, брудо- та бензоуловлювачі тощо), якщо вони є;

д) пояснювальну записку із зазначенням кількості стічних вод, графіка скидання, характеру й міри їх забруднення.

6. Каналізаційні випуски стічних вод до міської мережі водовідведення повинні бути обладнані запломбованими запірними пристроями. У разі їх відсутності споживач в узгоджені з виробником строки зобов'язаний виконати роботи з обладнання випусків пристроями, що дозволяють припинити приймання стічних вод у міську мережу водовідведення та здійснювати відбір проб, згідно п.4.9 «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», затверджених Наказом Мінжитлокомунгоспу 27.06.2008 № 190

7. Самовільне приєднання до діючої системи централізованого водопостачання та водовідведення заборонено, згідно п.4.3 вищевказаних «Правил».

Факт самовільного приєднання виявляється представником ВКП ВКГ «Джерело» за участю особи, яка користувалась цим вводом, про що складається відповідний акт.

Згідно вищезгаданих «Правил».розрахунок за безоблікові скиди стічних вод здійснюється з розрахунку пропускної здатності вводів водопроводу при швидкості руху води в ній 2 м/сек. при роботі протягом 24 годин на добу з моменту самовільного приєднання, а при наявності зареєстрованих ВКП ВКГ «Джерело» водолічильників на водопровідних вводах - за показниками водолічильників з подальшим відключенням користувача від централізованої системи водовідведення.. Якщо водолічильники не працюють з вини абонентів або не зареєстровані ВКП ВКГ «Джерело», розрахунок теж здійснюється виходячи з пропускної здатності труб водопровідних вводів.

 

Пошук на сайті
Погода у Волочиську 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Слайд-шоу
Завантажте Flash Player для перегляду слайдшоу.

  

   каталог сайтів

   Проверка сайта Яндекс цитирования