Показники лічильників

Оголошення

Нормативи питного водопостачання розробленні у відповідності до Закону України «Про житлово - комунальні послуги»

Читати далі »Шановні громадяни! Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг.

Читати далі »
    

    

    

    

    


Порядок проведення повірки квартирних засобів обліку холодної та гарячої води на 2017 рік

1. Повірка квартирних засобів обліку холодної та гарячої води, випущених до травня 2005 року проводиться через кожні три роки, а після травня 2005 року – кожні чотири роки.

Спільним Наказом Держспоживстандарту України, Міністерства промислової політики та Державного комітету з питань житлово-комунального господарства № 141/212/91 від 15.06.2005 року для всіх типів лічильників води до 2005 року був встановлений міжповірковий інтервал 3 роки. Науково технічна комісія Держспоживстандарту Протокол № 2 від 30.05.2005 року за результатами прискорених випробувань змінила міжповірочний інтервал до 4 років.

2. Абонент отримавши повідомлення про необхідність проведення чергової повірки засобів обліку (лічильників) холодної та гарячої води , повинен негайно звернутись у абонентський відділ або за тел.3-58-81, для подачі заявки на зняття лічильників.

3. У зазначений день та час, відповідно до поданої заявки, контролер водопровідного господарства на місці укладає договір із абонентом про надання послуг по повірці лічильників.

4. В залежності від умов договору абонент здійснює оплату на надання послуг.

5. Після укладення договору із абонентом контролер знімає пломби із водомірного вузла та фіксує останні показники лічильників, про що складається відповідний акт.

6. Після розпломбування лічильників і складання акту контролером, уповноважений слюсар по монтажу та демонтажу лічильників знімає лічильники на повірку (або вищезгадані роботи здійснюються абонентом самостійно в присутності контролера), а на їх місце встановлюється вставка-перехідник чи тимчасовий повірений лічильник.

7. Монтаж, демонтаж, транспортування та повірка лічильника здійснюється за рахунок ВКП ВКГ «Джерело».

8. Лічильники, які пройшли держповірку та отримали відповідну довідку, встановлюються слюсарем (абонентом самостійно в присутності контролера) підприємства на свої місця. Абонентам чиї лічильники держповірка визнала непридатними для подальшого використання зобов’язані придбати нові засоби обліку такого ж калібру.

9. Якісно змонтовані уповноваженим слюсарем (абонентом самостійно в присутності контролера) водомірні вузли опломбовуються та беруться підприємством на абонентський облік, про що складається відповідний акт.

10. Кількість спожитої води абонентом за період проведення періодичної повірки засобів обліку, вираховується із середньомісячного водоспоживання за останні три місяці чи за показниками тимчасового повіреного лічильника.

 

Пошук на сайті
Погода у Волочиську 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Слайд-шоу
Завантажте Flash Player для перегляду слайдшоу.

  

   каталог сайтів

   Проверка сайта Яндекс цитирования