Показники лічильників

Оголошення

Нормативи питного водопостачання розробленні у відповідності до Закону України «Про житлово - комунальні послуги»

Читати далі »Шановні громадяни! Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг.

Читати далі »
    

    

    

    

    


Порядок приєднання абонентів до системи централізованого водопостачання

1. Громадяни, які бажають приєднати свої будинки до централізованої системи водопостачання, подають про це заяву до ВКП ВКГ «Джерело».

До заяви додається:

- ситуаційний план з визначенням місця розташування земельної ділянки на відповідній території;

- опитувальний лист;

(дані про кількість громадян, що там мешкають, характеристика підсобного господарства (наявність худоби, птиці, парників, теплиць, автотранспорту, площу земельної ділянки для поливу тощо).

2. Проектування водопровідних вводів та інших пристроїв здійснюється замовником на підставі одержаних від ВКП ВКГ «Джерело» узгоджених і затверджених технічних умов.

3. Всі роботи із спорудження, реконструкції й ремонту вводу й водомірного вузла, встановлення регулятора тиску та обмежувачів витрати здійснюються силами й коштами замовника під технічним наглядом ВКП ВКГ «Джерело».

Роботи щодо усунення пошкоджень та ремонту вводів до будинків, котрі належать місцевим Радам, ЖЕК, по зовнішній зріз будівлі, що перебувають на балансі ВКП ВКГ «Джерело», виконуються ВКП ВКГ «Джерело».

4. Приєднання вводу до централізованої системи водопостачання (врізка), промивка й хлорування мережі здійснюється будівельною організацією під технічним наглядом ВКП ВКГ «Джерело». Роботи щодо встановлення водолічильника можуть бути виконані вкп вкг «Джерело» за рахунок замовника. Приєднання вводів до жилих будинків громадян, промивка й хлорування мережі здійснюється спеціалізованою організацією або ВКП ВКГ «Джерело» за рахунок домовласника.

5. Приєднувати нові вводи до централізованої системи водопостачання, не обладнані водолічильниками, або іншими приладами обліку, без дозволу ВКП ВКГ «Джерело», забороняється.

6. Самовільне приєднання до централізованої системи водопостачання заборонено згідно п. 4.3 «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України» затверджених наказом № 190 від 27.06.2008 р.

Самовільне приєднався до систем централізованого водопостачання та водовідведення вважається безобліковим.

Самовільного приєднання до водопроводу виявляється представником ВКП ВКГ «Джерело» за участю особи, яка користувалась цим вводом, про що складається акт.

Самовільним приєднанням до систем централізованого водопостачання вважається:

а) приєднання, здійснене без письмового дозволу ВКП ВКГ «Джерело» і не оформлене в абонентному відділі ВКП ВКГ «Джерело»;

б) тимчасове приєднання до водорозбірної колонки;

в) приєднання, виконане без участі технагляду з боку ВКП ВКГ «Джерело» або за участю останнього, але ще не здане в експлуатацію згідно з порядком.

У разі безоблікового водокористування ВКП ВКГ «Джерело» виконує розрахунок витрат води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу.

 

nbsp;

Пошук на сайті
Погода у Волочиську 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Слайд-шоу
Завантажте Flash Player для перегляду слайдшоу.

  

   каталог сайтів

   Проверка сайта Яндекс цитирования