Показники лічильників

Оголошення

Нормативи питного водопостачання розробленні у відповідності до Закону України «Про житлово - комунальні послуги»

Читати далі »Шановні громадяни! Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг.

Читати далі »
    

    

    

    

    


Порядок приєднання підприємств до системи централізованого водопостачання

1. Для приєднання до систем централізованого водопостачання замовнику послуг надаються технічні умови.

Для одержання технічних умов замовник послуг з централізованого водопостачання подає до виробника таких послуг:

заяву;

опитувальний лист;

ситуаційний план з визначенням місця розташування земельної ділянки на відповідній території.

2.ВКП ВКГ «Джерело» по одержанні листа, оформленого відповідно до п. 4.1 «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», протягом 10 робочих днів з дня реєстрації відповідної заяви та попередньої оплати замовником робіт та послуг, які виконуються ВКП ВКГ «Джерело» щодо підготовки вихідних даних для проектування систем водопостачання, видає технічні умови про можливість приєднання об'єкта замовника до комунального водопроводу з урахуванням потужностей головних споруд, пропускної здатності мережі і таке інше, із зазначенням умов для проектування вводу (місце врізки, місцеположення водомірного вузла, умови для влаштування проміжного резервуара і насосів-підвищувачів тиску, прокладання дільниць мережі тощо), гарантованих напорів та кількості води, що подається.

При наявності погодженого ВКП ВКГ «Джерело» проекту на будівництво об'єкта технічні умови не подовжуються.

3. Проектування водопровідних вводів та інших пристроїв здійснюється замовником на підставі одержаних від ВКП ВКГ «Джерело» узгоджених і затверджених технічних умов.

4. Проектна документація водопровідних споруд на стадії "Проект" або "Робочий проект" подається для узгодження у ВКП ВКГ «Джерело» і повинна містити:

а) копію відповідної частини плану населеного пункту в масштабі не менш як 1:2000;

б) генеральний план ділянки в масштабі не менш як 1:500 з усіма підземними спорудами, що проектуються і існують, із зазначенням глибини їх залягання, узгоджений з відділом підземних споруд;

в) план приміщення для засобів обліку й контролю водоспоживання (водолічильника, регулятора тиску тощо) та нижнього (підвального) поверху будинку в масштабі 1:100 з нанесенням водопровідних пристроїв;

г) робочу документацію на врізку вводу і водомірного вузла в масштабі 1:5-1:20;

д) розрахунково-пояснювальну записку із зазначенням витрат води за видами споживання (господарсько-побутові, виробничо-технічні потреби, поливання, пожежогасіння тощо) з визначенням максимальних добової та годинної витрат води, а також гідравлічним розрахунком мережі.

5. Приєднувати нові вводи до централізованої системи водопостачання, не обладнані водолічильниками, або іншими приладами обліку, без дозволу ВКП ВКГ «Джерело», забороняється.

6. Самовільне приєднання до централізованої системи водопостачання заборонено згідно п. 4.3 «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України» затверджених наказом № 190 від 27.06.2008 р.

Самовільне приєднався до систем централізованого водопостачання та водовідведення вважається безобліковим.

Самовільного приєднання до водопроводу виявляється представником ВКП ВКГ «Джерело» за участю особи, яка користувалась цим вводом, про що складається акт.

Самовільним приєднанням до систем централізованого водопостачання вважається:

а) приєднання, здійснене без письмового дозволу ВКП ВКГ «Джерело» і не оформлене в абонентному відділі ВКП ВКГ «Джерело»;

б) тимчасове приєднання до водорозбірної колонки;

в) приєднання, виконане без участі технагляду з боку ВКП ВКГ «Джерело» або за участю останнього, але ще не здане в експлуатацію згідно з порядком.

У разі безоблікового водокористування ВКП ВКГ «Джерело» виконує розрахунок витрат води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу.

 

Пошук на сайті
Погода у Волочиську 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Слайд-шоу
Завантажте Flash Player для перегляду слайдшоу.

  

   каталог сайтів

   Проверка сайта Яндекс цитирования