Показники лічильників

Оголошення

Нормативи питного водопостачання розробленні у відповідності до Закону України «Про житлово - комунальні послуги»

Читати далі »Шановні громадяни! Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг.

Читати далі »
    

    

    

    

    


НОВІ ТАРИФИ 

Рішення виконавчого комітету Волочиської міської ради №109 від 14.04.2016 року про встановлення шляхом корегування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

          Розглянувши доповідну записку до рішення виконкому Волочиської міської ради «Про встановлення шляхом корегування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення заступника міського голови  С.Івченко,обговоривши подання ВКП ВКГ «Джерело" та відповідні розрахунки щодо тарифу на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення,інші відповідні надані документи,керуючись частиною 2 ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в країні»,Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,постановою Кабінету Міністрів України №869 від 01.06.2011року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»,зі змінами внесеними постановою КМУ №532 від 01.10.2014року,у зв’язку зі зміною вартості складових на послуги з водопостачання та водовідведення,з метою приведення тарифів у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво,виконавчий комітет, вирішив:

1. Встановити на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення (в т.ч.ПДВ) за 1м.куб. з рентабельністю 1%;

1.1 Для населення з лічильниками:

водопостачання - 9,13 грн;

водовідведення – 6,04 грн.

1.2 Для населення без лічильника,бюджетних установ та інших споживачів (з врахуванням ПДВ) за 1м.куб:

водопостачання - 8,74 грн;

водовідведення – 6,04 грн

2. Дане рішення набуває чинності за 15 днів після опублікування у засобах масової інформації.