Показники лічильників

Оголошення

Нормативи питного водопостачання розробленні у відповідності до Закону України «Про житлово - комунальні послуги»

Читати далі »Шановні громадяни! Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг.

Читати далі »
    

    

    

    

    


Публічні договора.

  Скачати ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем). (40,4 KiB, 87 скачиваний)

  Скачати ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення. (38,7 KiB, 69 скачиваний)

  Скачати ТИПОВИЙ КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. (77,7 KiB, 67 скачиваний)

  Скачати ТИПОВИЙ ДОГОВІР з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення (з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем). (85,1 KiB, 69 скачиваний)

  Скачати ТИПОВИЙ ДОГОВІР з колективним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. (77,2 KiB, 66 скачиваний)

Пошук на сайті
Погода у Волочиську 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Слайд-шоу
Завантажте Flash Player для перегляду слайдшоу.

  

   каталог сайтів

   Проверка сайта Яндекс цитирования