Показники лічильників

Оголошення

Нормативи питного водопостачання розробленні у відповідності до Закону України «Про житлово - комунальні послуги»

Читати далі »Шановні громадяни! Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг.

Читати далі »
    

    

    

    

    


Каналізаційна насосна станція (КНС)

Сторожук Олександр Володимирович
Начальник КНС і каналізаційних мереж
Волочиського КП ВКГ "Джерело"

Сторожук
Олександр Володимирович.

Тел. (03845) 4-05-80

 

 

 

На балансі ВКП ВКГ «Джерело » знаходиться чотири КНС.

Протяжність каналізаційних мереж міста (головні колектора, вулична  каналізаційна мережа, внутрішньо квартальна  та внутрішньо дворова мережа) становить 33.02 кілометра, з них є аварійних та ветхих 26.77 кілометра. Установлена пропускна спроможність каналізаційних мереж міста становить 4,6 тис.м? за добу.

Балансова належність підприємства починається з першого колодязя внутрішньо дворової каналізаційної мережі. Після чого стоки самотічною внутрішньо дворовою та внутрішньо квартальною мережею потрапляють на КНС №2,3,4.

Каналізаційні насосні станції в свою чергу перекачують насосними агрегатами СМ -150-125-315/4 на головну  каналізаційну насосну станцію, а відповідно головна  каналізаційна насосна станція насосними агрегатами 2СМ -250-200-400 напірним колектором перекачує каналізаційні стоки на каналізаційні очисні споруди міста.

Головна каналізаційна насосна станція. Вул. Семибратова. Тел. (03845) 4-05-80;
Бригадир – Любар Микола Миколайович.

Головна каналізаційна насосна станціяПриміщення головної каналізаційної насосної станції побудовано згідно типового проекту із круглої в плані підземної частини та прямокутної наземної частини. Підземна частина насосної станції розділена на дві половини – з однієї сторони машинне відділення, а з іншої приймальне відділення для приймання та накопичення стічних вод.
Об’єм приймального резервуару становить 166 м3.

         
Перекачування стічних вод на каналізаційні очисні споруди відбувається по чугунному напірному колектору діаметром 400 мм, протяжністю ?? 5 000 м. Для перекачування стічних вод в машзалі насосної станції встановлено два насосних агрегати марки СД 450/22,5, N= 75,0 кВт (один робочий, один резервний ). Щодоби перекачується в середньому до 4 500 м3 стічної води .

          У надземній частині знаходиться теплогенераторна, трансформаторна підстанція, щитова, де встановлено два трансформатори ТМ потужністю 160 кВА. Середньодобова витрата електроенергії становить 454 кВт.

t_gkns2Обслуговуючий  персонал складається із чотирьох робочих змін:

• електромонтер по ремонту електроустаткування – 1 чол;

• оператор на решітках – 4 чол;

• машиніст насосних установок – 3 чол;

• підмінний машиніст насосних установок – 1 чол.

Для обігріву приміщення, в зимовий період,  використовується газовий котел КС-20. Відповідальними за газове устаткування на обєкті є оператори на решітках з доплатою до заробітньої плати , згідно наказу по підприємству. За середню добу в опалювальний сезон використовується 12-24 м3 природнього газу.

 

Каналізаційна насосна станція №2. Вул.Короленка. Тел. (03845) 4-05-80
Бригадир – Довгань Миколайович Васильович.

(КНС-2)Приміщення каналізаційної насосної станції №2 побудовано згідно типового проекту із круглої в плані підземної частини та прямокутної наземної частини. Підземна частина насосної станції розділена на дві половини – з однієї сторони машинне відділення, а з іншої приймальне відділення для приймання та накопичення стічних вод.
Об’єм приймального резервуару становить 33,0 м3.

 Перекачування стічних вод на головну каналізаційну насосну станцію відбувається по чугунному напірному колектору діаметром 300 мм, протяжністю 2 000 м. Для перекачування стічних вод в машзалі насосної станції встановлено два насосних агрегати марки СМ 200-150-500/4,
N= 55,0 кВт (один робочий, один резервний ). Щодоби в середньому перекачується до 1 500 м3 стічної води.

(КНС-2)
У надземній частині знаходиться щитова із пультами керування насосними агрегатами та теплогенераторна. На прилеглій до насосної станції території знаходиться будівля трансформаторної підстанції, де встановлено два трансформатори ТМ потужністю 160 кВА. Середньодобова витрата електроенергії становить 140 кВт.

 

(КНС-2)Обслуговуючий  персонал складається із чотирьох робочих змін:

• електромонтер по ремонту електроустаткування – 1 чол;

• оператор на решітках – 4 чол;

• машиніст насосних установок – 3 чол;

• підмінний машиніст насосних установок – 1 чол.

Для обігріву приміщення, в зимовий період,  використовується газовий котел КС-20. Відповідальними за газове устаткування на обєкті є оператори на решітках з доплатою до заробітньої плати, згідно наказу по підприємству. За середню добу в опалювальний сезон використовується 12-24 м3 природнього газу.

 

Каналізаційна насосна станція №3. Вул. Семибратова

Відповідальний – машиніст насосних установок
Петльований Микола Миколайович

 

 

Пошук на сайті
Погода у Волочиську 
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Слайд-шоу
Завантажте Flash Player для перегляду слайдшоу.

  

   каталог сайтів

   Проверка сайта Яндекс цитирования