Показники лічильників

Оголошення

Нормативи питного водопостачання розробленні у відповідності до Закону України «Про житлово - комунальні послуги»

Читати далі »Шановні громадяни! Урядом внесено зміни до державних соціальних нормативів споживання житлово-комунальних послуг.

Читати далі »
    

    

    

    

    


До уваги жителів міста!

31.01.2018

Волочиське комунальне підприємство водопровідно – каналізаційного господарства «Джерело» інформує своїх споживачів про те, що за період із 01.02.2017 року по 01.02.2018 року збільшилась вартість однієї  з вагомих частин собівартості послуг по водопостачанню та водовідведенню -  електроенергії  на 37% ( із 1,66 грн. до 2,18 грн. /кВт год.)  та у відповідності до Закону України «Про Державний бюджет на 2018 рік» збільшується мінімальна заробітна плата  на 23%.  Крім того, у січні – місяці 2018 року внесено зміни  та доповнення до  тексту Галузевої Угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України, Об’єднанням організацій роботодавців «Всеукраїнська  конфедерація роботодавців житлово – комунальної галузі України»  та Центральним комітетом профспілки працівників житлово – комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України»  на 2017 – 2018 роки, в частині оплати праці, забезпечення соціальних гарантій, а саме:

- п.3.1.2 збільшено мінімальну тарифну ставку за просту некваліфіковану працю в розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, а мінімальну тарифну ставку робітника І розряду – в розмірі не менше 140 відсотків прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

- додаток 2 п. 3.1.4 коефіцієнт співвідношення мінімальної тарифної ставки робітника І розряду за видами робіт та окремими професіями до встановленої Галузевою Угодою мінімальної тарифної ставки робітника І розряду. Для підприємств з експлуатації та обслуговування обладнання систем водозабезпечення та водовідведення коефіцієнт 1,58.

Для зменшення витрат по електричній енергії та енергоносіям, підприємством було виконано ряд заходів, в результаті яких підприємством скорочено енергоспоживання, без зменшення потужності об’єктів, а це впровадження автоматизованої системи керування роботою водопровідної насосної станції ІІ – го підйому, модернізація усього насосного парку, встановлення частотних перетворювачів та систем плавного пуску електродвигунів. Питома вага електричної енергії  з впровадженням  заходів енергоефективності  знизилась по роках:

- 2008 рік – 1 м3 = 1,3 кВт / год.;

-2010 рік – 1м3= 1,2кВт /год.

- 2015 рік – 1 м3 = 1,0 кВт / год.;

-2017 рік – 1м3= 0,98  кВт  /год.

- 2018 рік – 1 м3= 0,88 кВт /год.

В загальному економія електричної енергії за останні 10 років  досягла 50 відсотків, але й цього недостатньо для забезпечення платоспроможності підприємства, враховуючи постійний стрімкий зріст вартості електроенергії та енергоносіїв.

В зв’язку з вищенаведеними  змінами в оплаті праці та вартості електроенергії, враховуючи пункт 7 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою КМУ «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги» № 869 від 01.06.2011 року, підприємство змушено в І кварталі 2018 року провести коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення по заробітній платі та електричній енергії.

Передбачається скоригований тариф:

- по водопостачанню : 12,58 грн. за 1 м3;

- по водовідведенню:10,50 грн. за 1 м3.

 

В останнє тариф переглядався 12 жовтня 2017 року, рішенням виконавчого комітету Волочиської ОТГ № 514 в сторону зменшення                  на 4 %. Рівень  відшкодування тарифу за 2017 рік складає:

- з водопостачання – 82%;

- з водовідведення – 102%.

 

Тариф збільшиться до попереднього :

- по водопостачанню – на 18 %;

- по водовідведенню – на 19%.

 

Адміністрація підприємства просить своїх споживачів з розумінням віднестись до сьогоднішньої  цінової ситуації , так як від неї залежить якість послуг, безперебійність роботи підприємства вчасне реагування та ліквідація аварійних ситуацій.