Відповіді на запитання.

Відповіді на запитання, які висвітлювались за час та після виконання робіт по замінні магістрального водопроводу.

Повідомлення про початок планових робіт, характер робіт та орієнтовний час завершення було сформовано в оголошеннях та розміщено на дошках оголошень всіх багатоквартирних будинках за 14 днів до їх початку, крім того додатково повідомлено було на офіційному веб-сайті підприємства та в соцмережі Фейсбук.

На час виконання ремонтних робіт було внесено зміни в робочий графік працівникам підприємства залучених до виконання робіт, тобто: з 8.00 до 20.00. Підприємством було задіяно всю наявну спецтехніку, обладнання та механізми, включаючи автомобіль для розвезення води для технічних та побутових потреб споживачам. Матеріал труб та їх діаметр до початку планових робіт підбирається згідно технічних, гідравлічних характеристик водопровідної мережі, включаючи коефіцієнт запасу у відповідності до БНІП та таблиць для гідравлічного розрахунку, а також із врахуванням потреб міста.Тобто, виконання даних робіт ніяким чином не вплине на погіршення роботи показників системи водопостачання.

Виконання робіт на водопроводі пов язаних із ліквідацією аварій, заміною труб або запірної арматури вимагається проведення дезинфекцій місць виконання робіт та частин водопровідних мереж на яких проводяться роботи. Концентрація та дози дезинфікату розраховуються лабораторно і відповідають нормативним показникам.

По завершенню робіт у п’ятницю 01.10.2021року водопровід було промито. Врізку на вулицю Лисенка було включено в роботу 02.10.2021року по причині набрання міцності герметизації розструбних стиків. Водопровід по вулиці Лисенка був висушений на протязі 5 днів (на час планових робіт) тому і під час введення його в роботу 02.10.2021 року спостерігалось короткочасна мутність та колірність води.

На вечір 02 жовтня ситуація по якості води та тиску стабілізовано.

У разі виникнення питань прохання споживачам повідомляти черговому підприємства для швидкого реагування та взаємодії за т.0673842314 (цілодобово).